Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Uczniowie Zespołu Szkół CKR okazali się najlepsi w Mistrzostwach Suwałk w Tenisie Stołowym  Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Suwałkach.

 3. listopada 2015 r., w suwalskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Suwałk w tenisie stołowym chłopców, w ramach Miejskiej Rywalizacji Szkół 2015/2016. Nasi tenisiści w składzie:Jakub Barszczewski z kl. III TAK, Damian Domalewski z kl. III TR, Kamil Lotkowski z kl. IV TGa orazBartosz Czyż z kl. I TAK, zdobyli pierwsze miejsce, pokonując wszystkich rywali.

     Do współzawodnictwa przystąpiły zespoły dziewięciu szkół: I LO, II LO, III LO, ZDZ, T4, ZSCKR, ZS6, ZST, ZSSS.  Drużynowo uzyskaliśmy awans do dalszych rozgrywek woj. podlaskiego.

     Teraz czas na przygotowania do rozstrzygnięć wojewódzkich: 19.11.2015 r., w Suchowoli, odbędą się finały grupy północnej woj. podlaskiego.

Gratulujemy sportowej walki i życzymy dalszych zwycięstw zawodnikom oraz opiekunowi, Panu Tomaszowi Lebiodzie.