Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Na malowniczych trasach w Parku im. Michała Paca w Dowspudzie rozegrane zostały Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych.

     W zawodach uczestniczyło 15 dziewcząt i 21 chłopców, uczniów naszego Zespołu Szkół. Dobry występ zanotowały dziewczęta zdobywając dwa medale i 6 lokat w pierwszych dziesiątkach. Złoty medal w kategorii 1997 i starsze wywalczyła Martyna Konikowska/2 TAK/, na drugim stopniu podium uplasowała się Ewelina Dąbrowska /4 TR/. W tej samej kategorii 5 miejsce zajęła Karolina Pawełko, zaś na 6 pozycji uplasowała się Karolina Jakubanis. W kategorii 1998 i młodsze, 4 miejsce zajęła Elżbieta Kaszuba, 7 Katarzyna Orłowska, 8 Wioleta Ostrowska, a na 9 pozycji przybiegła do mety Monika Kuklewicz.  Wśród chłopców w kategorii 1998 i młodsi 10 miejsce zajął Kamil Jarząbski, natomiast w kategorii starszej 8 lokatę wywalczył Arkadiusz Fiedorowicz.

     W punktacji drużynowej nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce, wygrywając z Zespołem Szkół Technicznych i Zespołem Szkół nr 6. Ambitna postawa wszystkich zawodników zaowocowała zwycięstwem zespołowym.   Gratulujemy !!! W Mistrzostwach rywalizowali reprezentanci ośmiu suwalskich szkół. Zawody zaliczane były do Miejskiej Rywalizacji Sportowej.

Nauczyciele W-F Jarosław Jutkiewicz, Tomasz Lebioda, Krzysztof Zdancewicz