Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Sport

P 20171016 132820     11 października br. na terenach parku przy Zespole Szkół w Dowspudzie rozegrane zostały Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Nasi uczniowie powtórzyli wynik z wiosennych biegów przełajowych, zdobywając 1. miejsce i złoty medal z wynikiem 442 punktów.
     Drużyna szkolnych sportowców składała się z 13 dziewcząt i 15 chłopców, którzy zdobywali punkty dla naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczennice: Martika Kruk, Emilia Tyczkowska i Paulina Zakrzewska, które zdobyły miejsca na podium.
Pozostałe wyniki w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (komunikat z biegów 11.10.2017r..pdf)Wyniki biegów.[pdf]482 kB

REGULAMIN PRZYZNAWANIA TYTUŁU NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ROKU
ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SUWAŁKACH

     W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy organizujemy w naszej szkole konkurs na najlepszego sportowca, sportsmenkę szkoły. Regulamin plebiscytu uwzględnia aktywność sportową kandydata, jego osiągnięcia sportowe w szkole i poza nią oraz wyniki w nauce.

     Organizatorzy konkursu:
     Dyrektor szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego,
     Celem konkursu jest:
· Wyłonienie najbardziej aktywnej sportowo osoby w szkole
· Propagowanie zdrowego stylu życia
· Angażowanie się uczniów w sportowe życie szkoły
· Stwarzanie możliwości osiągania i przeżywania sukcesów

Czytaj więcej...

logo

     Od wielu lat zdobywamy czołowe miejsca w mistrzostwach Suwałk w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych i tym razem stajemy na podium w „Królowej Sportu”.
     Na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody organizowane były przez       Powiatowe Zrzeszanie Ludowe Zespoły Sportowe w Suwałkach.

Czytaj więcej...

     Serdecznie zapraszamy młodzież naszej Szkoły do uczestnictwa w ligach organizowanych w roku szkolnym 2017/2018. Planujemy przeprowadzić zawody w następujących dyscyplinach: piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz tenis stołowy.
     Zachęcamy Was do uczestnictwa a zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się z treścią załączników zawierających Regulamin rozgrywek i Formularz zgłoszeniowy.

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wychowania fizycznego

 Załączniki:

wordFormularz zgłoszeniowy ZSCKR

pdfREGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO

logo

       Kolejny raz z rzędu jesteśmy najlepsi w „Królowej Sportu”. Na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Wiosenne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody organizowane były przez Powiatowe Zrzeszanie Ludowe Zespoły Sportowe w Suwałkach.
    Nasi uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa   w Suwałkach wywalczyli 1. miejsce, zdobywając w sumie 16. medali we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych, uzyskując 254 punkty              w ogólnej punktacji zawodów.
    Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom zawodów i gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca w Suwałkach.

NASZE WYNIKI

Czytaj więcej...