Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Sport

     Serdecznie zapraszamy młodzież naszej Szkoły do uczestnictwa w ligach organizowanych w roku szkolnym 2017/2018. Planujemy przeprowadzić zawody w następujących dyscyplinach: piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz tenis stołowy.
     Zachęcamy Was do uczestnictwa a zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się z treścią załączników zawierających Regulamin rozgrywek i Formularz zgłoszeniowy.

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wychowania fizycznego

 Załączniki:

wordFormularz zgłoszeniowy ZSCKR

pdfREGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO

logo

       Kolejny raz z rzędu jesteśmy najlepsi w „Królowej Sportu”. Na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Wiosenne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody organizowane były przez Powiatowe Zrzeszanie Ludowe Zespoły Sportowe w Suwałkach.
    Nasi uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa   w Suwałkach wywalczyli 1. miejsce, zdobywając w sumie 16. medali we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych, uzyskując 254 punkty              w ogólnej punktacji zawodów.
    Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom zawodów i gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca w Suwałkach.

NASZE WYNIKI

Czytaj więcej...

IMG 8987

     11 kwietnia br. odbyły się Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS w Dowspudzie. Nasi sportowcy zdobyli 1. miejsce w mistrzostwach oraz punkty do XVII Edycji Miejskiej Rywalizacji Sportowej.
Na podium stawali:

Czytaj więcej...

P 20170322 134841     22 marca 2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie rozegrany został finał indywidualnych mistrzostw województwa podlaskiego w tenisie stołowym. W finale startowało 24 najlepszych chłopców wyłonionych na półfinałach wojewódzkich. Nasi uczniowie: Jakub Barszczewski kl. 4 TAK, Damian Domalewski kl. 4 TR, Piotr Hippel kl. 2 TAK, w łącznej punktacji zajęli trzecie miejsce w województwie podlaskim szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy tenisistom zdobycia brązowego medalu i życzymy dalszych sukcesów

Czytaj więcej...

IMG 1511

       Mikołajki to dzień, w którym z wielką radością dzielimy się z innymi. Dlatego, jak co roku, w naszej Szkole odbył się „słodki mecz” w piłkę nożną. Ale to nie wyniki sportowe były celem tego turnieju. Zbieraliśmy słodycze na rzecz Społecznej Organizacji Pomocy Dzieciom, bardzo dobrze się przy tym bawiąc, kibicując i integrując.

Czytaj więcej...