Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Sport

W miesiącu kwietniu i maju  br. nasza młodzież wzięła udział w czterech imprezach sportowych zaliczanych do współzawodnictwa Miejskiej Rywalizacji Sportowej Miasta Suwałki.

  • Pierwsza impreza to wiosenne Mistrzostwa Suwałk Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Zajęliśmy 1. miejsce zdobywając  482 pkt.
  • Druga impreza to wiosenne Mistrzostwa Suwałk Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce. Zajęliśmy 1. miejsce zdobywając  272 pkt. i 22 medale.
  • Trzecia impreza to Mistrzostwa Suwałk w Plażowej Piłce Siatkowej.  Dziewczęta zajęły 3. miejsce.
  • Czwarta impreza to Test Coopera rozgrywany w ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018 r. Dziewczęta zajęły 1. miejsce a chłopcy 4.

Wyniki w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (Wiosna na sportowo.pdf)Wyniki naszych uczniów[pdf]1133 kB

    06.12.2017 r. odbył się Mikołajkowy Słodki Turniej o Mistrzostwo Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców. Chłopcy walczyli o Mistrzostwo ZS CKR, im Wincentego Witosa w Suwałkach.
      Celem turnieju była:
    > zbiórka słodyczy,
    > dobra zabawa naszych uczniów,
    > integracja poprzez sport w środowisku szkolnym.

Czytaj więcej...

P 20171128 123105     W październiku 2017r. odbyły się rozgrywki ligi szkolnej w piłce ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora Naszego Zespołu. Do rozgrywek zgłosiły się klasy: 1TR, 2TR, 3TR, 4TR, 3W (3TAK, 3TG, 3ZM) i 1BB. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegraliśmy 15 spotkań.
     Zdecydowanie najlepszą drużyną została klasa 4 Technik Rolnik, w składzie: Hubert Kachnowski, Sebastian Matyszkiel, Kamil Przełomiec, Arkadiusz Rudziewicz, Rafał Urynowicz, Piotr Milewski, Arkaduisz Bronicki. Są to w większości chłopcy, którzy będą reprezentować szkołę w roku szkolnym 2017/18 w rozgrywkach wojewódzkich SZS. Drugie miejsce zajęła klasa 3 TR, trzecie miejsce klasa 3 W, a czwarte miejsce klasa 2 TR.

Czytaj więcej...