Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Sport

    06.12.2017 r. odbył się Mikołajkowy Słodki Turniej o Mistrzostwo Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców. Chłopcy walczyli o Mistrzostwo ZS CKR, im Wincentego Witosa w Suwałkach.
      Celem turnieju była:
    > zbiórka słodyczy,
    > dobra zabawa naszych uczniów,
    > integracja poprzez sport w środowisku szkolnym.

Czytaj więcej...

P 20171128 123105     W październiku 2017r. odbyły się rozgrywki ligi szkolnej w piłce ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora Naszego Zespołu. Do rozgrywek zgłosiły się klasy: 1TR, 2TR, 3TR, 4TR, 3W (3TAK, 3TG, 3ZM) i 1BB. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegraliśmy 15 spotkań.
     Zdecydowanie najlepszą drużyną została klasa 4 Technik Rolnik, w składzie: Hubert Kachnowski, Sebastian Matyszkiel, Kamil Przełomiec, Arkadiusz Rudziewicz, Rafał Urynowicz, Piotr Milewski, Arkaduisz Bronicki. Są to w większości chłopcy, którzy będą reprezentować szkołę w roku szkolnym 2017/18 w rozgrywkach wojewódzkich SZS. Drugie miejsce zajęła klasa 3 TR, trzecie miejsce klasa 3 W, a czwarte miejsce klasa 2 TR.

Czytaj więcej...

P 20171016 132820     11 października br. na terenach parku przy Zespole Szkół w Dowspudzie rozegrane zostały Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Nasi uczniowie powtórzyli wynik z wiosennych biegów przełajowych, zdobywając 1. miejsce i złoty medal z wynikiem 442 punktów.
     Drużyna szkolnych sportowców składała się z 13 dziewcząt i 15 chłopców, którzy zdobywali punkty dla naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczennice: Martika Kruk, Emilia Tyczkowska i Paulina Zakrzewska, które zdobyły miejsca na podium.
Pozostałe wyniki w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (komunikat z biegów 11.10.2017r..pdf)Wyniki biegów.[pdf]482 kB

REGULAMIN PRZYZNAWANIA TYTUŁU NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ROKU
ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SUWAŁKACH

     W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy organizujemy w naszej szkole konkurs na najlepszego sportowca, sportsmenkę szkoły. Regulamin plebiscytu uwzględnia aktywność sportową kandydata, jego osiągnięcia sportowe w szkole i poza nią oraz wyniki w nauce.

     Organizatorzy konkursu:
     Dyrektor szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego,
     Celem konkursu jest:
· Wyłonienie najbardziej aktywnej sportowo osoby w szkole
· Propagowanie zdrowego stylu życia
· Angażowanie się uczniów w sportowe życie szkoły
· Stwarzanie możliwości osiągania i przeżywania sukcesów

Czytaj więcej...