Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Sport

pingpong miasto

13.10.2021r. w suwalskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Suwałk w tenisie stołowym chłopców, w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół. Nasi tenisiści w składzie: Patryk Grabowski, Maciej Hołubowicz, Jakub Kozłowski, zdobyli 3. miejsce w turnieju. Natomiast dzień wcześniej grały tenisistki, które zdobyły 5. miejsce w Mistrzostwach Suwałk. Dziewczęta grały w składzie: Joanna Bronicka, Barbara Sierocka, Kornelia Słowikowska, Zuzanna Milewska.

Do współzawodnictwa przystąpiły zespoły siedmiu szkół: 1 LO, 2 LO, 3 LO, LO ZDZ, ZS 4, ZSCKR, ZST. Drużynowo chłopcy uzyskali awans do półfinałów woj. podlaskiego.

10.11.2021r. w Suchowoli odbędą się półfinały woj. podlaskiego. Życzymy dalszych zwycięstw. Gratulujemy sportowej walki i dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły. Opiekunem wydarzenia był Pan Tomasz Lebioda.

pingponguwitosa

11 października 2021r. odbył się Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Tenis stołowy u Witosa. Do turnieju zgłosiło się 25 chłopców i 9 dziewcząt od klasy pierwszej do klasy maturalnej. Turniej zorganizował przeprowadził Pan Tomasz Lebioda, który pogratulował uczniom sportowej postawy.

Wyniki dziewcząt:

  1. miejsce – Kornelia Słowikowska, kl.3ABB - Szkoła Branżowa I st. Kucharz.
  2. miejsce – Zuzanna Milewska, kl.1PT - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.
  3. miejsce – Barbara Suchocka, kl.4LT - Technik Weterynarii. 

Wyniki chłopców:

  1. miejsce – Patryk Grabowski, kl. 4BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  2. miejsce – Leszek Kozłowski, kl. 1BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 
  3. miejsce – Maciej Hołubowicz, kl. 2ABB -  Szkoła Branżowa I st. mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

Po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią Cowid-19, wracamy do sportu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w sportowych wydarzeniach w przyszłości.

Zasady Hot16challenge są banalnie proste:

1.      Wyzwanie skierowane jest do chętnych uczniów.

2.      Zadaniem jest nagranie filmu treningowego - 16-ćwiczeń ogólnorozwojowych, każde ćwiczenie wykonane 16 razy. Nagrania przesyłamy za pomocą Dziennika elektronicznego przez opcję udostępniana materiałów OneDrive.

3.      Każdy uczeń może ćwiczyć na miarę swoich możliwości, w dowolnym układzie wymyślonej przez siebie sekwencji ćwiczeń. Trening należy poprzedzić rozgrzewką.

4.  Na wykonania zadania uczniowie mają 16 dni

Osoby biorące udział w wyzwaniu otrzymają ocenę celującą o wadzę oceny 3

Zapraszam wszystkich do uczniów do udziału w wyzwaniu, budujmy swoją odporność poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Pokażmy swoją aktywność sportową, która oprócz dobrej zabawy symbolizuje także walkę z koronawirusem.

„W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Zachęcam do dobrowolnych wpłat.

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Ze sportowym pozdrowieniem, Piotr Lebioda

88198455 205478687490578 3897101265368252416 n
     W lutym na lekcjach wychowania fizycznego w wybranych klasach uczniowie prezentowali własne układy gimnastyczne. Piramidy pozwalają wykorzystać umiejętności gimnastyczne uczniów, gibkość, zwinność, równowagę, siłę i koordynację ruchową.
     Jednocześnie uczniowie współdziałają w grupie ucząc się polegać na sobie, wzajemnie się asekurować i wspierać, co pomoże im w przyszłości sprawnie pracować w zespole.
Piotr Lebioda.

Czytaj więcej...

    30.10.2019r odbył się Turniej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt o Mistrzostwo Zespołu Szkół CKR w Suwałkach. Do turnieju zgłosiło się 24 uczniów i 2 uczennice w różnym przedziale wiekowym.        Gratulujemy uczniom  sportowej postawy i dziękujemy Panu Zbigniewowi Masłowskiemu, który od wielu lat zgłasza się do rozgrywek propagując tym samym aktywność fizyczną wśród nauczycieli.
     Turniej był rozgrywany do dwóch przegranych meczów.
Wyniki chłopców:
1 miejsce – Patryk Grabowski – kl. 2. TM,
2 miejsce - Zbigniew Masłowski – nauczyciel j. polskiego,
3 miejsce  - Mateusz Pilecki – kl. 4 T

Wyniki dziewcząt:
1 miejsce – Natalia Nowikowska – kl. 4 T,
2 miejsce - Anna Jokajty– kl. 4 T,
     Pierwsza trójka zostanie nagrodzona pamiątkowymi medalami oraz dyplomami podczas zbliżającego się apelu z okazji Dnia Niepodległości. Dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w sportowych wydarzeniach w przyszłości.

Piotr Lebioda

123456
      27.09.2019r na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych..
Nasi uczniowie ZS Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach wywalczyli 1. miejsce, zdobywając w sumie 15. medali we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych uzyskując 192 punkty w ogólnej punktacji zawodów. 
      Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom zawodów i gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca w Suwałkach.
Wyniki w załączniku poniżej.

Wyniki Jesiennych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

Czytaj więcej...