Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Sport

Zasady Hot16challenge są banalnie proste:

1.      Wyzwanie skierowane jest do chętnych uczniów.

2.      Zadaniem jest nagranie filmu treningowego - 16-ćwiczeń ogólnorozwojowych, każde ćwiczenie wykonane 16 razy. Nagrania przesyłamy za pomocą Dziennika elektronicznego przez opcję udostępniana materiałów OneDrive.

3.      Każdy uczeń może ćwiczyć na miarę swoich możliwości, w dowolnym układzie wymyślonej przez siebie sekwencji ćwiczeń. Trening należy poprzedzić rozgrzewką.

4.  Na wykonania zadania uczniowie mają 16 dni

Osoby biorące udział w wyzwaniu otrzymają ocenę celującą o wadzę oceny 3

Zapraszam wszystkich do uczniów do udziału w wyzwaniu, budujmy swoją odporność poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Pokażmy swoją aktywność sportową, która oprócz dobrej zabawy symbolizuje także walkę z koronawirusem.

„W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Zachęcam do dobrowolnych wpłat.

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Ze sportowym pozdrowieniem, Piotr Lebioda

88198455 205478687490578 3897101265368252416 n
     W lutym na lekcjach wychowania fizycznego w wybranych klasach uczniowie prezentowali własne układy gimnastyczne. Piramidy pozwalają wykorzystać umiejętności gimnastyczne uczniów, gibkość, zwinność, równowagę, siłę i koordynację ruchową.
     Jednocześnie uczniowie współdziałają w grupie ucząc się polegać na sobie, wzajemnie się asekurować i wspierać, co pomoże im w przyszłości sprawnie pracować w zespole.
Piotr Lebioda.

Czytaj więcej...

    30.10.2019r odbył się Turniej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt o Mistrzostwo Zespołu Szkół CKR w Suwałkach. Do turnieju zgłosiło się 24 uczniów i 2 uczennice w różnym przedziale wiekowym.        Gratulujemy uczniom  sportowej postawy i dziękujemy Panu Zbigniewowi Masłowskiemu, który od wielu lat zgłasza się do rozgrywek propagując tym samym aktywność fizyczną wśród nauczycieli.
     Turniej był rozgrywany do dwóch przegranych meczów.
Wyniki chłopców:
1 miejsce – Patryk Grabowski – kl. 2. TM,
2 miejsce - Zbigniew Masłowski – nauczyciel j. polskiego,
3 miejsce  - Mateusz Pilecki – kl. 4 T

Wyniki dziewcząt:
1 miejsce – Natalia Nowikowska – kl. 4 T,
2 miejsce - Anna Jokajty– kl. 4 T,
     Pierwsza trójka zostanie nagrodzona pamiątkowymi medalami oraz dyplomami podczas zbliżającego się apelu z okazji Dnia Niepodległości. Dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w sportowych wydarzeniach w przyszłości.

Piotr Lebioda

123456
      27.09.2019r na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych..
Nasi uczniowie ZS Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach wywalczyli 1. miejsce, zdobywając w sumie 15. medali we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych uzyskując 192 punkty w ogólnej punktacji zawodów. 
      Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom zawodów i gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca w Suwałkach.
Wyniki w załączniku poniżej.

Wyniki Jesiennych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

Czytaj więcej...

W miesiącu kwietniu i maju  br. nasza młodzież wzięła udział w czterech imprezach sportowych zaliczanych do współzawodnictwa Miejskiej Rywalizacji Sportowej Miasta Suwałki.

  • Pierwsza impreza to wiosenne Mistrzostwa Suwałk Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Zajęliśmy 1. miejsce zdobywając  482 pkt.
  • Druga impreza to wiosenne Mistrzostwa Suwałk Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce. Zajęliśmy 1. miejsce zdobywając  272 pkt. i 22 medale.
  • Trzecia impreza to Mistrzostwa Suwałk w Plażowej Piłce Siatkowej.  Dziewczęta zajęły 3. miejsce.
  • Czwarta impreza to Test Coopera rozgrywany w ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018 r. Dziewczęta zajęły 1. miejsce a chłopcy 4.

Wyniki w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (Wiosna na sportowo.pdf)Wyniki naszych uczniów[pdf]1133 kB