Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 20180119 123037 1
     Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY obyły się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku. Podzielone były na sektory: technikę w rolnictwie, hodowlę i uprawę. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najnowsze pozycje asortymentowe z kategorii maszyn rolniczych, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych. Wśród wystawców nie zabrakło wyposażenia serwisów maszyn rolniczych, sprzętu zootechnicznego i weterynaryjnego.


Opiekunowie:
Sylwia Ostrowska
Joanna Okrągła