Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, w bieżącym roku szkolnym 2020/2021, mogą skorzystać z pomocy finansowej za zakup podręczników i materiałów edukacyjnych. Szczegóły w dołączonym rozporządzeniu.
     Miejsce składania wniosków - gabinet pedagoga szkolnego (II piętro budynku głównego szkoły).
     Druk wniosku do pobrania w załączeniu lub u pedagoga szkolnego.

W załączeniu:

    ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 26 czerwca 2020 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020–2022

https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000122701.pdf

    Wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników na rok szkolny 2020/2021 w ramach Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020 – 2022.

Załączniki:
Pobierz plik (WNIOSEK wyprawka szkolna 2020.doc)WNIOSEK wyprawka szkolna 2020.doc[ ]79 kB