Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

      Rodzice lub pełnoletni uczniowie zamieszkujący na terenie Miasta Suwałk mogą składać wnioski o stypendium szkolne do 15 września 2020 r.
     Stypendium szkolne mogą otrzymać uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności gdzie występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, alkoholizm lub narkomania, brak umiejętności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych, gdy rodzina jest niepełna.
     Wnioskodawca składa wniosek o stypendium szkolne wraz z oświadczeniem o wysokości dochodu za miesiąc poprzedzający miesiąc złożenia wniosku (tj. sierpień 2020 r.). Kryterium dochodowe dla osoby w rodzinie wynosi 528 zł netto.
     Wnioski przyjmuje pedagog szkolny (gabinet na II piętrze budynku głównego szkoły).
     W załączeniu: obowiązujący wzór wniosku o stypendium szkolne, oświadczenie o dochodach oraz o numerze konta, wykaz kwalifikowanych zakupów.

Renata Pałejko - pedagog szkolny Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach