Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

dedwedwd

    W tym roku obchody tego dnia nabrały nowego znaczenia. Pragniemy docenić bohaterów, którzy bezpośrednio stykają się z zagrożeniem zakażenia się koronawirusem, z poświeceniem wykonując swoją pracę. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy i farmaceuci toczą bitwę z koronawirusem o nasze zdrowie i życie.
    Możemy im symbolnicznie podziękować i okazać solidarność poprzez przyłączenie się do akcji #BrawaDlaWas! Dziś, o godzinie 13.00 wyjdź na balkon lub stań w otwartym oknie i bij brawa dla tych, którzy są na pierwszej linii frontu.

Z życzeniami zdrowia,
Renata Pałejko – pedagog szkolny