Uprzejmie informujemy, że 1 października br. została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
     Wszelkie działania są realizowane bezpłatnie i anonimowo. Specjaliści Fundacji ITAKA, to doświadczeni psychologowie, pedagodzy, prawnicy, którzy udzielają porad zarówno przez telefon, czat jak i e-mail. Pełen wykaz dyżurów można znaleźć na oficjalnej stronie projektu

Renata Pałejko
pedagog szkolny