Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego mogą w bieżącym roku szkolnym 2019/20120 skorzystać z pomocy finansowej za zakup podręczników i materiałów edukacyjnych.  Szczegóły w dołączonym rozporządzeniu.
Termin i miejsce składania wniosków – do 16.09.2019 r.; gabinet pedagoga szkolnego (II piętro budynku głównego szkoły).
Druk wniosku do pobrania w załączeniu lub u pedagoga szkolnego.

W załączeniu:
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 lipca 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych.
Wniosek – Wyprawka szkolna 2019