Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Drodzy młodsi i starsi członkowie społeczności szkolnej!
     31 maja corocznie obchodzony jest jako Światowy Dzień bez Tytoniu. W tym roku organizatorzy kampanii pragną zwrócić uwagę na aspekt zdrowotny nałogu, a mianowicie na związek palenia tytoniu z chorobami serca. Drugim celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat wpływu aktywnego palenia tytoniu i biernej inhalacji jego dymu na zdrowie, a szczególnie na funkcjonowanie układu krwionośnego. Poniżej znajdziecie więcej informacji na ten temat.
     Dla osób uzależnionych od nikotyny, pragnących „wydobyć się” z nałogu, niech ta data będzie dodatkowym motywatorem, aby rozpocząć życie lepsze jakościowo i cieszyć się pełnią zdrowia.

Pedagog szkolny

Załączniki:
Pobierz plik (palenie tytoniu.pdf)Palenie tytoniu[ ]912 kB