Wielkie Emocje u WITOSA „Turniej Piłki Siatkowej -CHŁOPCÓW”
(21.03.2023)

21.03.2023r. (wtorek) na hali sportowej naszej szkoły odbył się - Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

W turnieju zaprezentowało się 6 drużyn w składzie:

4BTL

Bartosz Izbicki, Jacek Lisowski, Paweł Zaręba, Mateusz Różyński, Sebastian Racis, Bartosz Lutkiewicz, Tomasz Danielewicz, Miłosz Sobolewski, Jakub Nikścin, Bartłomiej Supranowicz.

4FTH/4PT

Mateusz Sadowski, Kacper Słowikowski, Jakub Konopko, Gracjan Radaszkiewicz, Adrian Stawiecki, Kamil Karbowski, Maksymilian Cichanowicz, Paweł Syperek, Wojciech Brodowski, Piotr Łada.

4B4H

Jakub Jabłoński, Przemek Pakirski, Piotr Rozumowski, Dawid Więcko, Jakub Kłoczko, Łukasz Życzkowski.

4F4

Mateusz Sokołowski, Sebastian Lipiński, Łukasz Podurgiel, Bartosz Bitowski, Paweł Nartowicz, Patryk Janczewski, Hubert Karaś, Szymon Grzędziński.

3BT/3ABB

Piotr Luty, Marcin Wojciechowski, Paweł Różański, Norbert Sawicki, Kuba Wąsewicz, Kacper Jankowski, Kamil Brzostowski, Bartek Dmochowski, Kacper Suska, Adrian Sześciło.

1HT/1BT/1PT

Dawid Szukajt, Arkadiusz Atkiewicz, Krzysztof Nalbach, Karol Rółkowski, Szymon Czyżyk, Eryk Kowalewski.

System rozgrywek:

Drużyny rozgrywały swoje spotkania systemem każdy z każdym, czyli każda drużyna rozegrała po 5 meczy do 2 wygranych setów (sety do 21 punktów), za wygrany mecz stosunkiem 2 – 0 zespół otrzymywał 2 punkty a za mecz stosunkiem 2 – 1 zespół który wygrał – 2 punkty, zespół przegrany – 1 punkt.

Po ciężkich i bardzo emocjonujących bojach wyłoniliśmy zwycięzców turnieju,

klasa 4B4H zdobyła Puchar Szkoły!!!

a podium uzupełniły klasy:

klasy

punkty

4B4H

4F4

4BTL

3BT/3ABB

4FTH/4PT

1BT/1HT/1PT

VI

Puchar dla zwycięskiej drużyny wręczyła dyrektor szkoły Pani Jolanta Nikścin wraz z obecną Panią wicedyrektor Arlettą Małgorzatą Brzezińską oraz z wicedyrektorem Panem Jerzym Ambrosiewiczem.  Drużyna zwycięska otrzymała również pamiątkowe medale, bilety na mecz drużyny piłki siatkowej Ślepsk Malow Suwałki,  pozostałym drużynom wręczyliśmy dyplomy za udział w turnieju.

Po zakończeniu emocjonujących rozgrywek nastąpił punkt kulminacyjny dnia –

Przywitanie Wiosny Tanecznym Krokiem „BELGIJKI”

Wspólnie z uczniami zatańczyliśmy układ do utworu zespołu Lais-t Smidje.

Wielkie podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego za współudział w organizacji turnieju oraz szczególnie dziękuję naszym uczniom za zaangażowanie i wolę walki podczas rozgrywek, a grupie tanecznej za piękne widowisko.

Dziękuję sędziom stolikowym w składzie: Amelia Tymińska, Aleksandra Wojczulis, Gabriela Mysiewicz, Patrycja Szymańska które odpowiadały za obsługę tablic punktowych.

Wielkie brawa dla kibiców za doping oraz wsparcie.

Gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów sportowych.

Organizatorzy turnieju – nauczyciele wychowania fizycznego ZSCKR.