Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

W dniu 18.03.2013 r w naszej szkole odbył się szkolny Konkurs Nakrywania Stołów z okazji Świąt Wielkanocnych. Do konkursu przystąpiło 11 zespołów 4-osobowych . Konkurs miał na celu upowszechnianie wzorów dekoracyjnego i estetycznego nakrywania stołów oraz podniesienie poziomu kształcenia  zawodowego.  Drużyny pracowały zgodnie i z pasją, co przełożyło się na wysoki poziom zaprezentowanych nakryć. Konkurs oceniało jury w składzie:
Iwona Bargłowska – przewodnicząca
Regina Bochańska – członek
Henryka Dąbrowska – członek
Wyniki konkursu były następujące:

I miejsce: klasa Ib Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych,
II miejsce zdobyły ex aequo: klasa 3 Technik Organizacji Usług Gastronomicznych, Ia Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, II Technik Żywienia i Gospodarstwa Domowego.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a wszyscy uczestnicy  - słodkie upominki.

Zdjęcia możecie obejrzeć >>>tutaj<<<