Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

2012/2013

W dniach 7-8 marca 2013 roku w Poznaniu odbył się ogólnopolski etap XV Olimpiady Wiedzy o Żywności, organizowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. W olimpiadzie wzięło udział 57 najlepszych uczniów wyłonionych z  finalistów etapów okręgowych, którzy zaprezentowali 27 szkół z terenu całej Polski. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach  –  w pierwszym uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test obejmujący zakres wiadomości z bloku przetwórczego, analitycznego, ekonomicznego i technicznego; drugi obejmował część ustną i quiz.

Czytaj więcej...

W dniu 18.03.2013 r w naszej szkole odbył się szkolny Konkurs Nakrywania Stołów z okazji Świąt Wielkanocnych. Do konkursu przystąpiło 11 zespołów 4-osobowych . Konkurs miał na celu upowszechnianie wzorów dekoracyjnego i estetycznego nakrywania stołów oraz podniesienie poziomu kształcenia  zawodowego.  Drużyny pracowały zgodnie i z pasją, co przełożyło się na wysoki poziom zaprezentowanych nakryć. Konkurs oceniało jury w składzie:
Iwona Bargłowska – przewodnicząca
Regina Bochańska – członek
Henryka Dąbrowska – członek
Wyniki konkursu były następujące:

Czytaj więcej...

Monika Szulińska, uczennica klasy IV Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych zajęła II miejsce w ogólnopolskim finale Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości. W dniu 15.01.2013 r , w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Dnia 10 .XII.2012r. uczennica Monika Szulińska zajęła II miejsce w półfinale Turnieju Przedsiębiorczości i zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się 15.I.2013r. w WSAP w Białymstoku. Szkolnym koordynatorem turnieju jest Regina Renowicka.