Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Zapraszamy do odglądania zdjęć które znajdują się >>>tutaj<<<

Dnia 6.06.2012 r. odbył się w naszej szkole konkurs „Najsmaczniejsze potrawy Suwalszczyzny – wykonuję i prezentuję”. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności zawodowych dotyczących sporządzania i podawania potraw oraz kultywowanie tradycji naszego regionu. W konkursie wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów. Dania charakteryzowała różnorodność, estetyka podania i wyśmienity smak!

Wyniki:

I miejsce – Urszula Jasionowska, Rafał Ceckowski (kl. II TŻiGD),

potrawa: lin w sosie koperkowym;

 

II miejsce  - Aleksandra Bogdan, Monika Gwiazdowska (kl. III TOUG),

potrawa: kiszka ziemniaczana;

 

III miejsce – Kamila Soliwoda, Bogdan Radziszewski (kl. II TGA), potrawa:

pierogi z różnymi farszami.

 

Zapraszamy serdecznie do następnej edycji! 

{joomplucat:78 limit=4|ordering=random}