Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

2011/2012

15 VI 2012 zespół „Szczawiki” w składzie: Urszula Ziemiacka, Natalia Duś, Karolina Kobielska, Karolina Dyczewska z klasy I TGA, zajął II miejsce w półfinale szóstej edycji konkursu „Z klasy do kasy” w województwie podlaskim. Opiekunem zespołu była Pani Regina Renowicka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do odglądania zdjęć które znajdują się >>>tutaj<<<

Dnia 6.06.2012 r. odbył się w naszej szkole konkurs „Najsmaczniejsze potrawy Suwalszczyzny – wykonuję i prezentuję”. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności zawodowych dotyczących sporządzania i podawania potraw oraz kultywowanie tradycji naszego regionu. W konkursie wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów. Dania charakteryzowała różnorodność, estetyka podania i wyśmienity smak!

Wyniki:

Czytaj więcej...

     W dniu 27 kwietnia 2012 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyła się pierwsza edycja „Wojewódzkiego konkursu wiedzy o rolnictwie i obszarach wiejskich”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół rolniczych województwa podlaskiego wyłonieni podczas eliminacji szkolnych. Wśród szesnastu uczestników etapu wojewódzkiego konkursu, uczeń naszej szkoły - Cezary Kamiński z klasy III technikum rolniczego, zajął II miejsce.

Czytaj więcej...