Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

2010/2011

Uczniowie naszej szkoły w dniach 12-13 kwietnia 2011 wzieli udział w Wojewódzkim Turnieju Gastronomicznym w Białymstoku: -„Kuchnia śródziemnomorska” na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz. W tym prestiżowym konkursie otrzymaliśmy:

Czytaj więcej...

Konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych

Dnia 07.04.2011r  (czwartek) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach odbył się pierwszy szkolny konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych, w którym wzięli udział chętni uczniowie technikum.

Czytaj więcej...

Uczennice naszej szkoły z II klasy Technik Organizacji Usług Gastronomicznych, Joanna Mikielska i Ewa Kruszniewska, pod opieką nauczyciela Teresy Łapińskiej wzięły udział w konkursie „Wyroby, produkty i tradycje lokalne i regionalne w oparciu o PROW 2007-20013.

Czytaj więcej...

Uczeń klasy IV TR, Paweł Domański zajął 3-cie miejsce w wojewódzkim etapie konkursu "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym" organizowanego w szkołach rolniczych pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Nauczycielem prowadzącym był Krzysztof Brzozowski.

Czytaj więcej...

Anna Maria Biernacik (klasa 3 ttż) oraz Paweł Masalski (klasa 4 ttż) z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im W. Witosa w Suwałkach brali udział w ogólnopolskim III etapie XIII Olimpiady Wiedzy o Żywności i uzyskali tytuł finalistów oraz otrzymali indeksy na wszystkie wyższe uczelnie w Polsce

Czytaj więcej...

Gospodarstwo ucznia naszej szkoły zdobyło tytuł ROLNIK - FARMER ROKU. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Ucznioweie naszej szkoły (zdjęcie po prawej): Paweł Masalski (klsa IV TTŻ, na zdjęciu drugi od lewej), Anna Biernacik (III TTŻ, na zdjęciu czwarta od lewej)

Czytaj więcej...