Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     30 marca 2021 roku odbył się coroczny Szkolny konkurs poświęcony popularyzacji sylwetki Wincentego Witosa dla uczniów technikum. 
     Arkusz w aplikacji Microsoft Forms składał się z 35 pytań zamkniętych i otwartych. Pytania sprawdzały znajomość faktografii, umiejętność rozpoznawania wydarzeń z zakresu działalności politycznej patrona w oparciu o teksty źródłowe np. relacje z pism Witosa.  Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań można było uzyskać 44 punkty, w rywalizacji wzięli udział uczniowie z dziewięciu klas. O miejscu decydowała ilość uzyskanych punktów i czas wypełnienia arkusza.

Oto wyniki klasyfikacji:

I miejsce - Józef Lisowski  z klasy 3FT (77%)     

II miejsce - Weronika Retel  z klasy 2BTL  (77%)

III miejsce - Izabela Aniołowska z klasy 3LT (75%) i Angelika Sidorek z klasy 3PT (75%)

Wyróżnienie: Alicja Orchowska z klasy 3PT (73%) i Julia Życzkowska z klasy 1PT (70%).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Organizator: Małgorzata Szumska