Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Termin nadsyłania prac na Szkolny Konkurs Literacki „Wyturlaj sobie opowieść” zakończył się 31 stycznia.

Oto wyniki:

1 miejsce  - Magdalena Olszewska, klasa 2FTH,

2 miejsce – Alicja Orchowska, klasa 3 PT,

3 miejsce – Daria Stankiewicz, klasa 3PT.

      Serdecznie gratuluję zwycięzcom. Dziękuję za udział oraz zajmujące opowieści, które czytałam z niekłamanym zainteresowaniem. Jestem pod wrażeniem, jak uczestnicy konkursu niesamowicie powiązali ze sobą przypadkowo wylosowane elementy świata przedstawionego w niezwykłe opowieści, liczące kilkanaście stron.

     Życzę niekończącej się wyobraźni, oryginalnych pomysłów i niesłabnącego zainteresowania literaturą!

 

Marta Baluta