Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach


      A może by tak wypowiedzieć? Drodzy uczniowie! Przed Wami niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Nadchodzący rok 2021 ogłoszony został rokiem aż czterech pisarzy: Stanisława Lema, Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz Tadeusza Różewicza. Wybierzcie dowolny utwór jednego z powyższych twórców, nagrajcie jego recytację, na przykład telefonem, i odeślijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 stycznia 2021 roku. „A jak wyjdzie śmiesznie? Ludzie się pośmieją i koniec. Wielkość nie boi się śmieszności” – powiedział Tadeusz Różewicz. Pamiętajcie o tym i spróbujcie swoich sił!
     Kto wybierze najlepszych, oceni i udzieli wskazówek na przyszłość? Sama pedagożka teatru – Joanna Pietraszek – na co dzień prowadząca warsztaty teatralne, związana m.in. z Teatrem Polskim, Teatrem Oratorium oraz Broadway Musical School w Warszawie.
     Jakie będą nagrody? Niebanalne! Zwycięzca, oprócz nagrody rzeczowej i oceny z języka polskiego, będzie jednym z jurorów w następnej edycji konkursu. Nie może Was zabraknąć!

Serdecznie zapraszam- Ewa Pawłowska.