Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Nadchodzi wiosna, rozkwitają pąki pierwszych kwiatów, rankiem budzą nas ptasie trele, słońce coraz cieplej grzeje…
     W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim, którego motywem przewodnim jest wiosna w polskiej liryce. Zainteresowanych prosimy o nagranie krótkiego filmu, podczas którego recytować będziecie wybrany utwór. Warto zadbać o dodatkowe atuty Waszego wystąpienia – dobór odpowiedniej muzyki, niebanalne tło oraz dostosowaną do nastroju wiersza postawę, mimikę, intonację oraz wyrażenie emocji.
     Nagranie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 marca 2020 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Marta Baluta
Małgorzata Best
Elżbieta Kliszewska
Marta Witkowska