• SZKOLNY KONKURS LITERACKI

Miejsce I za rozbudowaną fabułę i konstrukcję opartą na retrospekcji – Daria Stankiewicz, klasa 2 PT,
Miejsce II
za opowiadanie dotykające najwrażliwszych uczuć ludzkich – Klaudia Ziniewicz, klasa 1 BTL oraz Karolina Jankowska, klasa 4 PT – za niebanalny pomysł,
Miejsce III za ciepłą opowieść inspirowaną baśniami z dzieciństwa – Sylwia Wiśniewska, klasa 4FT.

• KONKURS POPRAWNEJ POLSZCZYZNY

Miejsce IMichał Bacewicz, Józef Lisowski, klasa 2 FT oraz Zuzanna Kotarska, Miłosz Jarząbski, klasa 4 HT,
Miejsce IIIzabela Aniołowska, Barbara Sierocka, klasa 2 LT,
Miejsce IIIKamil Czapliński, Augustyn Radzewicz, klasa 2 BT.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, owocnych przygód z językiem polskim!

Marta Baluta