Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Droga Młodzieży!
     Kieruję do Was informację na temat konkursu ogłoszonego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, w ramach programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość”, pod nazwą „Szkoła wolna od używek”.
      Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego (maksymalnie 2 minutowego). Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.). Treść  filmu ma  dotyczyć profilaktyki uzależnień  od  alkoholu,  tytoniu  i  innych  środków psychoaktywnych. Inspiracją do stworzenia filmu może być program „ARS, czyli jak dbać o miłość?”, jako program o tożsamej tematyce z przedmiotem konkursu.
     Realizatorami zadania konkursowego są zespoły (nauczyciel i uczniowie). Zespół, to minimum 5 uczniów (a maksimum 10) oraz minimum 1 nuczyciel (maksimum 3 nauczycieli, z czego jeden pełni funkcę koordynatora).
      Prace konkursowe będą oceniane na 3 poziomach: powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Nagroda główna na poziomie krajowym dla zespołu, to bony podarunkowe do sieci sklepów sportowych o łącznej wartości 3 000 zł.
     Czas na zgłoszenie upłynie z końcem marca. Chętne zespoły zapraszam, aby zgłosiły się po szczegółowe informacje. Jeśli lubicie montować ciekawe filmy, lubicie pracę w zepole, ważnym jest dla Was temat profilaktyki uzależnień, ten konkurs jest właśnie dla Was!

Renata Pałejko

pedagog szkolny