Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 6172    W środę, 11 grudnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja Konkursu Nakrywania Stołów Bożonarodzeniowych. W zmaganiach wzięło udział siedem klas żywieniowych, których zadaniem było ułożenie świątecznego menu, dobranie odpowiedniej zastawy i udekorowanie stołu. Komisja przyznała I miejsce klasie III TG, reprezentowanej przez: Sylwię Rowińską, Kingę Klejmont, Roksanę Kowalczyk oraz Kingę Barszczewską. Przedstawiciele klasy II AB: Barbara Puciłowską, Milena Sawicka, Patrycja Kozłowska i Marek Antoniak zajęli II miejsce ex aequo z uczennicami klasy I P4: Julią Waraksą, Justyną Leszczyńską, Klaudią Kuprewicz, Moniką Kossakowską.
     Nagrodę publiczności, przyznaną przez uczniów szkoły podstawowej, otrzymała klasa I AGB. Społeczność naszej szkoły natomiast wyróżniła stół nakryty przez klasę I P4. Gratulujemy zwycięzcom!