Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

DSC 0087Aby obejrzeć galerię kliknij na zdjęcie

   W dniu 08.10.2019 r. odbył się „Szkolny konkurs orki”. W konkursie wzięło udział sześciu uczestników (reprezentantów różnych klas). Pomimo przenikliwego zimna, uczestnicy konkursu wkładali maksimum wysiłku w wykonywane zadanie. Polegało ono na wykonaniu orki zagonowej w tak zwaną „ podwójna rozorywkę”. Oceniana    była precyzja zabiegu oraz jego jakość. Poziom zawodników był bardzo wyrównany. Dwóch najlepszych uczestników konkursu otrzymało tę samą ilość punktów i o zwycięstwie zadecydowała ocena sponsora konkursu, firmy Artprol. Laureatem został uczeń klasy III TR, Dariusz Damian Truchan. II miejsce zajął uczeń klasy IV TR, Krzysztof Siemaszko. III miejsce wywalczył uczeń klasy III TR, Przemysław Milewski. Zwycięzcom gratulujemy!
Opiekunowie konkursu: Pan Krzysztof Brzozowski, Pan Szczepan Sobotka.