obraz 1
      22 maja  drużyna z naszej szkoły w składzie : Roksana Kowalczyk i Elżbieta Jakubowska z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wzięła udział w wojewódzkim etapie konkursu Gotuj z klasą i otrzymała od komisji pod honorowym patronatem  Karola Okrasy wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe nagrody rzeczowe za dania oparte na tradycji naszego regionu.Zespół pod opieką pani Alicji Skoczylas przygotował trzy potrawy: śmietanówkę , gęś z soczewiakami i paschę na sękaczu.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wicej informacji znajdziecie pod tym adresem.