7 grudnia odbył się szkolny etap VIII edycji konkursu „Matematyka pasją technika”.  Głównym celem konkursu było promowanie matematyki jako nauki, która ceni prawdę i oczywistość. Popularyzacja oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów technikum, a także stworzenie możliwości sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności, zwłaszcza przed maturą z matematyki.
     Największą liczbę punktów, a co za tym idzie, awans do finału wywalczyli – Piotr Hippel z klasy IV TAK i Krystian Rojek z III TR.  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych matematycznych zmaganiach.

B.Przyborowska, M.Witkowska, M.Zaboklicka