Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

3

     W dniach 20-21.04.2018 roku już po raz 42. odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Gospodarzem i organizatorem w naszym okręgu był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. St. Staszica w Sejnach. Opiekunami uczniów w tych dniach były nauczycielki przedmiotów zawodowych:  Okrągła Joanna i Walas Magdalena.
     Z naszej szkoły zakwalifikowanymi do eliminacji okręgowych w poszczególnych blokach byli:
Architektura krajobrazu: Siedlecka Beata, Żukowski Łukasz;
Gastronomia: Buczyński Damian, Budrowski Korneliusz;
Agrobiznes: Hippel Piotr, Zielepuza Damian;
Produkcja zwierzęca: Haraburda Michał;
Produkcja roślinna: Sadowski Piotr.
     Pierwszego dnia spotkania nasi uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi oraz zadaniami praktycznymi, które dla niektórych uczniów były nie lada wyzwaniem. Drugiego dnia uczestniczyliśmy  w programie kulturalnym oraz we wręczeniu nagród. W rezultacie, podium nie było, a najlepsze wyniki uzyskali:
Siedlecka Beata- 5 miejsce, Żukowski Łukasz- 6 miejsce oraz Hippel Piotr- 6 miejsce w poszczególnych blokach. Beacie do 3 miejsca zabrakło 1 pkt, a Łukaszowi tylko 2 pkt.
     Mamy nadzieje, że w następnym roku wynik będzie jeszcze lepszy i liczymy już na wygrane.