Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     22 lutego uczniowie klas rolniczych naszej szkoły wzięli udział w finale etapu wojewódzkiego Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Finał odbył się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Wzięło w nim udział 41 osób (uczniowie szkół rolniczych, studenci i rolnicy indywidualni z terenu woj. podlaskiego).
     Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Milewski i Sebastian Matyszkiel  z klasy IV TR, Paweł Nowikow i Piotr Sadowski z III TR oraz Michał Haraburda z II TR.
Paweł Nowikow zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu.
W przyszłym roku powalczymy o miejsce na podium.