Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     O tym, że człowiek może zachwycić się światem mikroorganizmów, miała okazję przekonać się uczennica klasy IV technikum architektury krajobrazu.  Natalia Endzul (bo o niej mowa) wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "CZŁOWIEK W FASCYNUJACYM ŚWIECIE MIKROORGANIZMÓW" organizowanym przez Wigierski Park Narodowy przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz firmę Delta Optical G. Matosek, H. Matosek Sp. j.

     Natalia pod czujnym okiem opiekunki - pani Magdaleny Walas – przy pomocy różnych technik plastycznych wykonała pracę przedstawiającą mikroświat, który obserwować można za pomocą lupy lub mikroskopu. Konkurencja była duża – komisja konkursowa musiała pochylić się nad 335 pracami, by wyłonić najlepszych. Wysiłek Natalii zaowocował zdobyciem III miejsca. 4 grudnia 2015 roku z rąk Dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego uczennica odebrała nagrodę.

Cieszymy się z tego sukcesu i gratulujemy!!!