Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

      W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs z Doradztwa Zawodowego zatytułowany „Świat zawodów”. Termin nadsyłania prac upłynął 01 marca. Celem konkursu było promowanie wśród młodzieży wiedzy o różnorodnych zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego konstruowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej.
      Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i stworzenie bardzo ciekawych prezentacji. Wykazaliście się pomysłowością, kreatywnością i twórczym, a niektórzy z Was – bardzo osobistym, podejściem do tematu.
Oto wyniki:
I miejsce:

Monika Kosakowska - klasa 2P4 - „Ja w przyszłości – zawód moich marzeń”


II miejsce – praca grupowa:

Katarzyna Galińska - klasa 2L4 - „Ginące zawody i rzemiosła”
Brygida Zuzanna Góralczyk – klasa 2L4 - „Ginące zawody i rzemiosła”
Dawid Krzysztof Stankiewicz – klasa 2L4 - „Ginące zawody i rzemiosła”

III miejsce:

Nikola Aleksandra Klimek – klasa 2AGB - „Ja w przyszłości – zawód moich marzeń”

Wyróżnienia:

Agnieszka Oszmiańska – klasa 3PT - „Zawody przyszłości”
Agnieszka Iwanowska – klasa 2L4 - „Ja w przyszłości – zawód moich marzeń”

 

Gratulujemy wszystkim, a szczególnie zwycięzcom. Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie pomógł Wam pogłębić wiedzę na temat świata zawodów oraz pozwolił na zastanowienie się nad własną karierą naukową i zawodową.

Życzymy dalszych sukcesów i samych trafnych wyborów edukacyjno-zawodowych.

Zyta Wiszniewska

Joanna Zdancewicz