Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     W dniu 13 kwietnia 2018r. został przeprowadzony Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych, który miał na celu zdiagnozowanie wiedzy o historii, kulturze, geografii i zwyczajach, panujących w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej oraz Stanach Zjednoczonych. Konkurs skierowany był do uczniów klas I i II.
     Najlepsze wyniki uzyskali:

Agnieszka Borkowska, klasa I TR oraz Dawid Zawadzki, klasa II TR- I miejsce

Mateusz Górski, klasa II TR- II miejsce

Adam Perkowski, klasa I TG- III miejsce

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!