Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

jaiksiazkaZapraszam do wspólnej zabawy.
Jeżeli czytasz książki, słuchasz muzyki i masz ulubiony zespół, jeżeli masz zmysł artystyczny, jeżeli masz pomysł na siebie, to ten konkurs jest dla ciebie.
Sleeveface  – co to jest? To fotografia osoby z zasłoniętą przez okładkę książki bądź płyty częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym lub muzycznym wcieleniem.

Prace składamy do końca maja u p. Masłowskiego, sala nr 30.