potrawa

Kacper Bejlik i Hubert Sylwisty zostali laureatami Etapu II, i zakwalifikowali się do Etapu III, VI edycji Ogólnopolskiego konkursu dla ponadgimnazjalnych szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty regionalne, zarejestrowane lub aplikujące o ChNP, ChOG, GTS.

Zadaniem uczestników było stworzenie autorskiego przepisu kulinarnego, uwzględniającego te produkty. Uczniom pomagała pani Alicja Skoczylas.
     9 września 2017r.
w Warszawie uczniowie będą walczyć o zwycięstwo w III Etapie przed jury powołanym przez organizatorów konkursu. Sporządzą jesiotra suwalskiego w towarzystwie soczewiaków i kawioru.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki!