Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

    Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, z siedzibą w Warszawie, zaprasza Was do udziału w konkursie, w ramach Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych Nowa Perspektywa. Jeśli zajmujecie się amatorsko produkcją filmową (brzmi groźnie, ale chodzi tu po prostu o filmowanie dowolnych elementów rzeczywistości, w dowolnej technice), a świat jeszcze o Was nie słyszał, przystąpcie do tej fascynującej rywalizacji. Satysfakcja i nagrody rzeczowe gwarantowane.

Szczegóły regulaminu dostępne są u Pani wicedyrektor, Arletty Małgorzaty Brzezińskiej.

Zachęcamy!