Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Nie ukrywaj swojego talentu! Nie pisz „do szuflady”!

     Informujemy, że termin składania prac konkursowych (opowiadanie lub wiersz) został przedłużony do 18.01.2019r. Przypominamy, że prace można pozostawić w sali nr 30, 23 lub w bibliotece szkolnej.
     Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody!

Marta Baluta
Patrycja Peszka

     7 grudnia odbył się szkolny etap VIII edycji konkursu „Matematyka pasją technika”.  Głównym celem konkursu było promowanie matematyki jako nauki, która ceni prawdę i oczywistość. Popularyzacja oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów technikum, a także stworzenie możliwości sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności, zwłaszcza przed maturą z matematyki.
     Największą liczbę punktów, a co za tym idzie, awans do finału wywalczyli – Piotr Hippel z klasy IV TAK i Krystian Rojek z III TR.  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych matematycznych zmaganiach.

Organizatorzy
B.Przyborowska, M.Witkowska, M.Zaboklicka

WP 20181130 12 35 50 Pro

     30 listopada 2018 r. w Białymstoku odbyła się Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV / AIDS.  Naszą szkołę reprezentowała Sylwia Wiśniewskauczennica klasy III TR, która we wcześniejszych etapach – szkolnym i powiatowym wykazała się największą wiedzą.  Ogółem w etapie wojewódzkim Olimpiady startowało 42 uczniów. Sylwia uzyskała tytuł Finalisty .

Czytaj więcej...

DSC 0042
    W dniu 03.12.2018 odbył się etap szkolny konkursu  „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”. Dwóch uczestników konkursu (Monika Masiewicz oraz Paweł Nowikow) zdobyło tą samą liczbę punktów i potrzebna była dogrywka. W dogrywce wygrał Paweł Nowikow i tym samym zakwalifikował się do etapu centralnego. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Konkurs organizowany był przez KRUS we współpracy z Panem Krzysztofem Brzozowskim.

Czytaj więcej...

123
     W dniu 08 listopada 2018 r. grupa miłośników historii pod opieką pani Małgorzaty Szumskiej reprezentowała szkołę w olimpiadzie historycznej dotyczącej "Wiedzy o niepodległości Suwalszczyzny 1918-1920" organizowanej przez VII Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach. Z zadaniami testowymi zmierzyli się: Sylwia Wiśniewska (IIITR); Józef Lisowski (ITR); Weronika Antonowicz (IIITG); Kamil Bartosiewicz (IIITG); Kamil Czapliński (ITM) – kolejność zgodna z uzyskaną punktacją. Pomimo nie wejścia do pierwszej trójki, uczestnikom zmagań z historią serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej...