pol1

Na podstawie zamieszczonego zdjęcia napisz opowiadanie, liczące minimum 250 słów. Pamiętaj, by swój tekst wzbogacić o wyczerpujące opisy intrygującej  przestrzeni i tajemniczej postaci zaprezentowanych na fotografii.Opowiadanie należy napisać na kartce formatu A4 komputerowo lub odręcznie. Proszę o dostarczenie prac do sali nr 30 lub biblioteki szkolnej, do 17 stycznia 2020 roku. Najbardziej intrygujące i ciekawe prace zostaną nagrodzone!

Nietuzinkowych pomysłów!
Marta Baluta

IMG 6172    W środę, 11 grudnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja Konkursu Nakrywania Stołów Bożonarodzeniowych. W zmaganiach wzięło udział siedem klas żywieniowych, których zadaniem było ułożenie świątecznego menu, dobranie odpowiedniej zastawy i udekorowanie stołu. Komisja przyznała I miejsce klasie III TG, reprezentowanej przez: Sylwię Rowińską, Kingę Klejmont, Roksanę Kowalczyk oraz Kingę Barszczewską. Przedstawiciele klasy II AB: Barbara Puciłowską, Milena Sawicka, Patrycja Kozłowska i Marek Antoniak zajęli II miejsce ex aequo z uczennicami klasy I P4: Julią Waraksą, Justyną Leszczyńską, Klaudią Kuprewicz, Moniką Kossakowską.
     Nagrodę publiczności, przyznaną przez uczniów szkoły podstawowej, otrzymała klasa I AGB. Społeczność naszej szkoły natomiast wyróżniła stół nakryty przez klasę I P4. Gratulujemy zwycięzcom!

W kategorii fotografii

1. Miesce: Monika Kosakowska (1TG)

2. Miesce: Beata Zielińska (1TG)

3.Miesce: Ewelina Bielecka (1TG)

W kategorii film

1. Miesce:Kamil Czapiński (2TM)

2. Miejsce: Patryk Bobrowski

3. Miejsce: Adrian Sidor

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

IMG 7261
   W dniu 29.11.2019 odbył się szkolny etap konkursu "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym". Konkurs przeznaczony był dla klas maturalnych o profilu rolniczym. Zwycięzcą (po dogrywce) został Tomasz Bernatowicz z klasy IV TR, drugie miejsce zajął Michał Haraburda z tej samej klasy. Zwycięzca zakwalifikował się do etapu centralnego który odbędzie się 30.03.2020 r. Poziom konkursu był niezwykle wysoki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom a w szczególności zwycięzcom.

Czytaj więcej...

plakat konkurs strona

Szczegóły w załącznikach poniżej

Wszelkie pytania proszę kierować na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku braku skanera, formularze proszę dostarczyć osobiście do Pana Krzysztofa Brzozowskiego.