Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Ucznioweie naszej szkoły (zdjęcie po prawej): Paweł Masalski (klsa IV TTŻ, na zdjęciu drugi od lewej), Anna Biernacik (III TTŻ, na zdjęciu czwarta od lewej)

, Katarzyna Ołów (III TTŻ, na zdjęciu piąta od lewej), Ewelina Pietranis (IV TTŻ, na zdjęciu pierwsza od lewej), Natalia Szymańska (IV TTŻ, na zdjęciu ostatnia od lewej), w dniu 10.12.2010 r. brali udział w eleminacjach okręgowych "XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności" w Białymstoku. W etapie tym brały udział szkoły z województw: podlaskiego, mazowiedzkiego i warmiństko-mazurskiego. Dwie osoby - Anna Birnacik i Paweł Masalski, zakwalifikowały się do etapu centalnego olimpiady w Poznaniu i uzyskali szansę otrzymania indeksu na wyższe uczelnie o kierunku żywnościowym.  Tak ogromny sukces osiągneli dzięki pomocy i współpracy z opiekunką Panią Teresą Łapińską.