Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

      Uczennica naszej szkoły, Izabela Aniołowska (kl. 3 technik weterynarii), zajęła I miejsce w Internetowym Konkursie Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie w kategorii Szkoły Ponadpodstawowe. Konkurs odbywał się pod patronatem Pana Grzegorza Pudy, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie, który nosi imię Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie.
       W konkursie wzięły udział 132 osoby z 21 szkół z całej Polski. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 15 marca 2021 r., ponieważ Szkoła Podchorążych Piechoty wywodzi swój rodowód od Szkoły Rycerskiej, która została założona 15 marca 1765 roku.
      Atrakcyjną nagrodę i dyplom, przyznaną przez organizatorów konkursu, za zajęcie I miejsca Izabela Aniołowska odebrała w naszej szkole, z rąk Pani Dyrektor Jolanty Nikścin.
Serdecznie gratulujemy Izabeli i życzymy dalszych sukcesów …