Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

        Podczas XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej, który odbył się 9 listopada 2015 r., w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, uczniowie naszej Szkoły, Maria Gregorczyk i Dariusz Woronowicz, wyśpiewali sobie 3. miejsce w kategorii „piosenka”.

Konkurencja była liczna i perfekcyjnie przygotowana, tym bardziej więc jest nam miło, że nasi uczniowie zostali tak wysoko ocenieni przez wymagające jury. Z dumą informujemy również, że w kategorii „wiersz”, uczennice naszej Szkoły:  Joanna Szymanowska i Partycja Chlebus, uplasowały się na 6. i 7.  miejscu.

Serdecznie gratulujemy!