Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Uczennica klasy III technikum architektury krajobrazu, Karolina Kliber, zdobyła II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym pod hasłem "Odnawialne źródła energii w naszym mieście". Konkurs został zorganizowany przez Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

     Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy, w dowolnej technice, poświęconej odnawialnym źródłom energii w naszym mieście. W ramach konkursu uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mieli okazję wykazać się nieograniczoną kreatywnością w ramach tematyki konkursu. Oceniano również estetykę wykonania prac i zgodność jej realizacji z zaproponowanym tematem. Opiekunem prowadzącym uczestniczkę z naszej Szkoły była Pani Magdalena Walas.

     19. listopada, podczas konferencji „Innowacje w energetyce. Ekoenergia kierunkiem gospodarki energetycznej miasta”, w ramach organizowanego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Suwałkach, Karolina Kliber, jako jedna z laureatek konkursu o odnawialnych źródłach energii, odebrała nagrodę – czytnik e-booków - z rąk Prezesa Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach, P. Rafała Peszki.