Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

123
     W dniu 08 listopada 2018 r. grupa miłośników historii pod opieką pani Małgorzaty Szumskiej reprezentowała szkołę w olimpiadzie historycznej dotyczącej "Wiedzy o niepodległości Suwalszczyzny 1918-1920" organizowanej przez VII Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach. Z zadaniami testowymi zmierzyli się: Sylwia Wiśniewska (IIITR); Józef Lisowski (ITR); Weronika Antonowicz (IIITG); Kamil Bartosiewicz (IIITG); Kamil Czapliński (ITM) – kolejność zgodna z uzyskaną punktacją. Pomimo nie wejścia do pierwszej trójki, uczestnikom zmagań z historią serdecznie gratulujemy.