Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

DSC 0061
    23 listopada br. kilkoro uczniów z klasy 3 TG, pod opieką Marty Urbanowicz i Teresy Łapińskiej, pojechało do Ełku na XXI Olimpiadę Wiedzy o Żywności.
    Młodzież wykazała się bardzo wysoką wiedzą na tematy żywieniowe. Rywalizacja była zacięta, a nasi uczniowie zajęli miejsca na podium – Damian Buczyński został zwycięzcą, a Korneliusz Budrowski zajął miejsce drugie. Tym samym chłopcy dostali się do ogólnopolskiego etapu, który odbędzie się w Poznaniu.
    Życzymy im powodzenia i kolejnych sukcesów. Na uznanie i gratulacje zasługują również pozostałe uczestniczki – Emilia Tyczkowska i Izabela Bogdan, którym niewiele brakowało, by dostać się do kolejnego etapu.
    Wszyscy uczestnicy otrzymali bardzo interesujące upominki i dyplomy.