Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     W dniu 20.03.2012 r. w Augustowskim Centrum Edukacyjnym nasi uczniowie wzięli udział w międzyszkolnym konkursie kelnersko–gastronomicznym „O Dębową Tacę” i zajęli drugie miejsce! Ekipa w składzie:

Monika Szulińska kl. III TOUG

Monika Kozłowska IIITOUG

Paweł Różański III TOUG.

Wszyscy uczestnicy i członkowie komisji gratulowali naszemu zespołowi najlepszego, nowatorskiego i eleganckiego pomysłu na aranżację stołu. Pani Alicji Skoczylas i jej drużynie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów.