Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Zdjęcia z konkunsu znajdziecie >>>tutaj<<<

W dniu 06.12.2012 r odbył się w naszej szkole ósmy Konkurs Nakrywania Stołów z okazji świąt Bożego Narodzenia.  Do konkursu przystąpiło 13 zespołów 4-osobowych z różnych klas uczących się w naszym zespole. Celem Konkursu było upowszechnianie wzorów dekoracyjnego i estetycznego nakrywania stołów, podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, wymiana doświadczeń między uczniami wspieranie rozwoju osobowości uczniów w zakresie kompetencji społecznych i możliwości osobowych.

Komisja konkursowa składająca się z nauczycieli uczących w naszej szkole wnikliwie obserwowała zmagania uczniów i dokonała oceny stołów zgodnie z wyznaczonymi wcześniej kryteriami. Okazało się to bardzo trudne, gdyż poziom był wyrównany. Po burzliwej naradzie zdecydowano przyznać I miejsce uczniom klasy III Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych, II miejsce klasie II Technikum Żywienia I Gospodarstwa Domowego, III miejsce klasie III Technikum Rolniczego i Architektury Krajobrazu. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy potwierdzające ich udział w konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali ,, Słodkie upominki’’.