dziennik1

W dniu 27 kwietnia 2012 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyła się pierwsza edycja „Wojewódzkiego konkursu wiedzy o rolnictwie i obszarach wiejskich”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół rolniczych województwa podlaskiego wyłonieni podczas eliminacji szkolnych. Wśród szesnastu uczestników etapu wojewódzkiego konkursu, uczeń naszej szkoły - Cezary Kamiński z klasy III technikum rolniczego, zajął II miejsce.

Laureaci trzech pierwszych miejsc z rąk Marszałka Wojewódzkiego otrzymali cenne nagrody rzeczowe i dyplomy, a pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.