Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

167190912 773893153240330 7825352615162556137 n

     W dniach 22-26 marca 2021 roku z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych odbyła się kolejna edycja Konkursu Nakrywania Stołów. W zmaganiach wzięło udział dziesięć zespołów z klas żywieniowych, których zadaniem było ułożenie świątecznego menu, dobranie odpowiedniej zastawy i udekorowanie stołu. Komisja przyznała I miejsce klasie II P4, reprezentowanej przez: Julię Waraksę, Wiktorię Zajączkowską, Klaudię Zielińską i Annę Kaczanowską. Przedstawiciele klasy II PTIzabela Syper, Martyna Grzymkowska, Jakub Gałażyn i Gracjan Radaszkiewicz zajęli II miejsce. Uczniowie klasy II AB: Patrycja Stankiewicz, Klaudia Sawicka, Elżbieta Misiukiewicz oraz Klaudia Kupiec zajęli III miejsce.  
   Nagrodę publiczności, przyznaną przez głosowanie na naszym szkolnym profilu w mediach społecznościowych, otrzymała klasa I PT. Gratulujemy zwycięzcom!