Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

123454

     Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach obchodzi w tym roku 75 rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji osobiście wybraliśmy się do zaprzyjaźnionej z naszą szkołą szanownej jubilatki.
     W imieniu całej społeczności szkolnej gratulacje, najlepsze życzenia i podziękowania za współpracę przekazała Pani Dyrektor naszej szkoły oraz nauczyciele bibliotekarze i przedstawicielka braci uczniowskiej - Izabela Aniołowska.
     Dodatkiem do życzeń były kwiaty i tort (oczywiście w kształcie książki), które zostały wręczone Pani Dyrektor biblioteki.
     Za pomoc w przygotowaniu niespodzianki nauczyciele bibliotekarze dziękują Paniom: M. Chmielewskiej, M. Michniewicz, A. Skoczylas i M. Urbanowicz.