Nasza szkoła bierze udział w programie „Zapomniane przepisy w nowoczesnej odsłonie”, który skierowany jest do młodzieży klas II - IV szkół gastronomicznych z całej Polski. Warsztaty prowadzą szefowie kuchni: Łukasz Konik i Tomasz Milewski.
     Głównym celem tegoż programu jest rozbudzanie zainteresowań młodzieży nowatorskimi metodami pracy w dziedzinie gastronomii oraz czerpanie inspiracji z kulinarnego dziedzictwa Polski.
      Dodatkowo każda szkoła uczestnicząca w projekcie weźmie udział w projekcie organizowanym przez Social Media dotyczącym największej ilości udostępnień postu, lajków z wykorzystaniem przepisu z danej szkoły. Zwycięzcy otrzymają niebagatelne nagrody rzeczowe.
      Dlatego udostępniajcie i lajkujcie: