Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 5975

    W dniu 11 grudnia w naszej szkole gościliśmy uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej w Kaletniku oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Suwałkach. Wizyta była okazją do zapoznania się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez naszą placówkę.
     Młodzież przede wszystkim uczestniczyła w interesujących warsztatach. Nasi goście zaangażowali się w pieczenie bożonarodzeniowych pierniczków. Mogli przyjrzeć się klinicznemu badaniu psa, a także uczestniczyć w obsłudze i diagnostyce pojazdów rolniczych. Dodatkowo uczniowie sprawdzili swoje zdolności manualne, gdyż samodzielnie przygotowywali ozdoby choinkowe lub stroiki świąteczne.
    Ponadto obejrzeli efekty pracy naszych uczniów podczas Konkursu nakrywania stołów bożonarodzeniowych. Estetyka wykonanych dekoracji wywarła na naszych gościach olbrzymie wrażenie.