Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

20191025 135013

     W dn. 25 października 2019 r. uczniowie klasy I PT oraz młodzież ze Szkolnego Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego wzięła udział w sprzątaniu grobów na suwalskim cmentarzu. Uczniowie zadbali o mogiły naszych nauczycieli oraz osób zapomnianych,  których już nikt nie odwiedza. Po uprzątnięciu liści, wyrwaniu chwastów i umyciu pomników  uczniowie zapalili znicze, postawili kwiaty. Młodzież nie zapomniała także o modlitwie za dusze zmarłych, która jest wyrazem naszego szacunku, kultury duchowej i pamięci o tych, którzy odeszli .