ksiazka123

7 czerwca 2019 r., o godz. 10.00 już po raz czwarty uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Bicie rekordu w czytaniu zorganizowaliśmy  w tym roku na Placu im. M. Konopnickiej, naszej rodzimej wieszczki. W przedsięwzięciu wzięły również udział zaproszone przez  nas przedszkolaki z przedszkola Little Star. Przyjemnie było wspólnie spędzić czas, czytając swoje ulubione książki. Oprawę muzyczną przygotowały dziewczęta z klasy I TG.
            Wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniach tego przedsięwzięcia i uczestniczyli w nim, pomimo męczącego upału, ogromne podziękowania składają nauczyciele bibliotekarze.