Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

DSC 0090

ksiazka123

     7 czerwca 2019 r., o godz. 10.00 już po raz czwarty uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Bicie rekordu w czytaniu zorganizowaliśmy  w tym roku na Placu im. M. Konopnickiej, naszej rodzimej wieszczki. W przedsięwzięciu wzięły również udział zaproszone przez  nas przedszkolaki z przedszkola Little Star. Przyjemnie było wspólnie spędzić czas, czytając swoje ulubione książki. Oprawę muzyczną przygotowały dziewczęta z klasy I TG.
            Wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniach tego przedsięwzięcia i uczestniczyli w nim, pomimo męczącego upału, ogromne podziękowania składają nauczyciele bibliotekarze.